سلام الله علیکم

سلام به همه‌ی رفقا، برادران، هم‌هیئتی‌ها و از این جور چیزا ...

راستش باید این مطلبو دفعه‌ی اول که برا وبلاگ مطلب گذاشتم می‌نوشتم اما به علت ذوق‌زدگی بیش از حد نیشخند ( آخه می‌دونید اولین بار بود توی یه وبلاگ از خودم مطلب در می‌کردم) یادم رفت. خلاصه تصمیم دارم اگه خدا توفیق بده هر چند وقت یک‌بار تو وبلاگ یه قسمت از نهج‌البلاغه‌ی امیرالمؤمنین رو بذارم تا ان‌شاءالله هممون بتونیم از این چشمه‌ی بی‌کران معرفت بهره‌مند شیم.

التماس دعا

/ 2 نظر / 8 بازدید
محمد علی صدری

به به چشم ما روشن!! صادق به این یادداشت قبلی نگاه کن(..به فکر سلامتي قد و فرزندان خود باشيد افزايش قد 100% تضميني ) این درسته که جواد از ماها زودتر فهمیده باشد ببین این بابا انگار خیلی حال تو را دریافته حتی برایت فیلم و تلفن و ... هم ارسال کرده ولی مراقب باش که نکنه فیلم بد برای بچه هات بگیری همان دغدغه برای افزایش قدشان بهتر است والا برای فیلم همین تلویزیون خودمون به نسبت باز هم از بفیه جاها بهتر است در ضمن زنت هم بهت با این طرز فیلم گرفتن (با تلفن و ...)مشکوک می شود آقا اگر بیشتر مشاوره خواستی این آقا مصطفی را از دست نده و ... راستی برای سلامتی بجه هاتم به نظر بنده آقا محسن خیلی خیلی مناسبه حالا خیلی قصه تخصصی شد پدر آقا عمران هم هست زیاد سراغ غریبه ها نرو یکوقت دو زنه شدیها!! بیشتر به فکر آینده خودت باش[گریه].... شیرینی های ما را هم زودتر بیار و....

صادق

داشتیم! داشتیم حاج آقا! با این پیامی که گذاشتین ما باید بگیم چشم ما روشن!! این حرفا رو از کجا بلدین؟ نکنه تجربه دارین؟ نکنه خبرایی که ما اطلاع نداریم؟ تازه این فیلم اره رو هر کی که دیده می‌دونه خیلی هم فیلم آموزنده‌ایه اگه آموزنده نبود که تا ورژن 6 ازش نمی‌ساختن. مگه نه بچه‌ها؟!