همه چیز درباره چله اصفهان

به نام خدا

بسیار مایه خرسندی است که این چله در اصفهان در خدمت دوستانیم.

در این مورد نکاتی چند لازم به تذکره که پیشاپیش از صرف وقت شما سپاسگذاریم.

_ مکان چله، باغی است در روستای زردنجان واقع در 10 کیلومتری جنوب شرقی اصفهان.

اگه یادتون باشه زمستان پارسال هم رفتیم اونجا، ولی بهار و تابستونش یه چیز دیگه اس.

به لحاظ این که خط تاکسی و اتوبوس برای زردنجان نیست، دوستان برای رسیدن به باغ چند راه دارن.

بچه های اصفهان که با هم هماهنگ می کنن و میان ولی دوستان تهرانی و قمی اگر که همه با هم بیان خیلی بهتره، اینطوری باهم یه جا توی شهر قرار می ذاریم (مثلاً ترمینال) و با دو تا ماشین میریم. (البته اگه یکیش هم پر بشه، جای شکرش باقیه!!!) هر موقع از شبانه روز که باشه ایرادی نداره.

اگر کسی با ماشین شخصی تشریف آورد، نقشه ی باغ توی عکس زیر با کیفیت بالا آورده شده. دانلودش کنید و تا ته زوم کنید! لازم به ذکر است که این عکس محصول مشترک گوگل ارث و پِینت و ورد و فتوشاپه و حاصل زحمات متخصصین و مهندسان ایرانی است و کاملاً بومی تولید شده!!

لینک دانلود

دوستان سعی کنن تک تک نیان و برن و اگر احیاناً می خوان تک تک بیان، حتماً یه هماهنگی با من بکنن.

_ الان که دارم این مطلب را می زنم یکی دیگر از دوستان در حال پر کشیدم به عالم معنا و شهادته، البته تا مفقود الأثری هنوز فاصله داره ولی خُب یحتمل یه شام افتادیم!!

_ چله ی این هفته یک مهمان ویژه داره که با دعوت مخصوص حاج آقا تشریف میارن. ایشون کسی نیست جز مهندس محسن حسینی.

همه چیز درباره ی مهندس حسینی:

ایشون هیچ نسبتی با مصطفی حسینی کوپایی ندارن. ایشون مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد خمینی شهر دارن و کارشناسی ارشد همین رشته را در دانشگاه دولتی یزد خوندن. در دوران کارشناسی با حاج آقا همکلاسی بودن و البته رفیق. ایشون پس از تجربه ی  چند ساله ی کاری در فولاد مبارکه، کارخانه سیمان دلیجان و پتروشیمی غدیر و پردیس عسلویه و ... اکنون برای خود یک مدل کاری تعریف کرده و طبق آن مدل مشغول به کار است. توصیفات بیشتر پیرامون کارشون را می ذارم تا از زبون خودشون بشنوید.

اما از زبون خودم بگم که از مردان نیک روزگاره، از اونایی که مثلش تو دنیا انگشت شماره! سخت کوش، عالم، آرمانگرا، دارای افق های دوردست، خوش اخلاق، خوش تیپ، خنده رو، بیزینس مَن، پژوهشگر، مبدل علم به ثروت!! و ...

خلاصه که زبان قاصره از توصیف ایشون و تا نبینی، ندانی.

_ امکانات ورزشی جهت ورزش های فوتبال، والیبال، شنا 2متر! ، درخت نوردی و ... مهیاست. تجهیزات ورزشی بیارین تا اگه وقت شد، یه حماسه ی ورزشی دیگه به پا کنیم!

_ هوا اونقدر سرد نیست که نیاز به پتو باشه ولی اونجا امکانات خواب زیادی نیست، بنابراین هر کس بسته به شرایط شخصی خودش وسایل خواب بیاره.

 _ درضمن از چهارشنبه عصر شرایط میزبانی از همه ی دوستان مهیاست.

اگر موارد دیگه ای نیاز به تذکر بود حتماً اضافه می کنم.

با تشکر

 

/ 0 نظر / 36 بازدید