بانک همسریابی!!

با سلام به همه ی دوستان مانده در صف!! و اون ورِ صف!

ما صف ها را کوتاه می کنیم!! از ما بخواهید...

بالاخره پس از مدت ها یه جلسه ی ازدواجی درست و حسابی، تو اردوی عید برگزار شد.

با نیمچه صحبتی که با متأهلین هیأت شد، بنابر این شد تا یه بانک همسریابی توی هیأت راه بندازیم. به این صورت که افراد مانده در صف، مشخصات خود و همسر مورد نظر خود را به یکی از بچه های متأهل میدن (انتخاب فرد متأهل با اختیار فرد مانده در صف است) تا انشاءالله موارد مناسب توسط سیستم، به فرد مانده در صف معرفی گردند.

برای سهولت این امر پیشنهاد شد تا لیستی کامل و واحد آماده بشه و در چهارچوب اون لیست اطلاعات به رابطین برسه. حقیقتش یه سایت پیدا کردم که لیست بیش از اندازه کاملی درست کرده بود و همه چیز حاضر و آماده.

لذا افراد متقاضی می بایست پس از ورود به سایت خواستگاری، در آن سایت ثبت نام به عمل آورده. در حین ثبت نام مشخصات خود را به طور کامل وارد می کنند و پس از پایان ثبت نام، نسبت به تکمیل مشخصات همسر ایده آل خود اقدام می نمایند.

پس از تکمیل اطلاعات، نام کاربری خود را به رابط مورد نظر خود می دهد و رابط، اطلاعات فرد در صف مانده را از روی سایت مشاهده می کند و بهترین کیس های مورد دار را معرفی می نماید!

قابل ذکر است، به این روش، احتمال پیدا شدن کیس های مورد دار دیگری از طریق سامانه ی سایت خواستگاری نیز فراهم می شود!

موفق و مؤید و متأهل باشید

/ 3 نظر / 22 بازدید
محمدرضا

آقایون متأهلین؛ آیا با این روش مشکلی دارن. من خودم فکر می کنم چون که برای دیدن اطلاعات افراد مانده در صف، خود متأهلین هم باید ثبت نام کنند، احتمالاً یه ذره سختشون بشه. برای همین یه پیشنهاد داشتم: افراد مانده در صف، صفحه پروفایل شون را به صورت صفحه وب ذخیره کنن و ایمیل کنن برا رابطین و یا صفحه پروفایلشون را کپی کنن توی ورد و بعد فایل وردشا ارسال کنن، یا اینکه اصلاً قید زن و زندگیا بزنن، برن یه سیگار برگ بزنن حالشا ببرن!!! (اما حواسشونا جمع کنن دور و بر قلیون نرن که حاجی شاکی می شه!!!)[چشمک]

محمدرضا

آقا استقبال بی سابقه بود!!! فکر کنم بچه ها دسته جمعی قید زن وزندگیا زدن و رفتم تو کار دخانیات!! فقط دلم می خواد یکی یه بار دیگه از ازدواج، تو هیأت حرف بزنه!!

منم دیگه

آقا این بانکتون همسر مدت دار بدون بهره هم میده؟