دهه یه کتاب

این کتاب را توصیه می کنیم اولن به افرادی که می خواهند کارهای تربیتی داشته باشند و با نوجوان ها سر و کله بزنند و خلاصه "آلفاجیک"! بردارند(توضیحش باشه برا چله...هرچی میخوایم درکف ماندگی را کم کنیم قسمت نیست انگار...) و همچنین اونهایی که بدشون نمی یاد یه تلنگر 70 صفحه ای به خودشون بزنن و دوستانی که می خوان با سیر و سبک استاد صفایی حایری (عین.صاد) آشنا بشند.کلا به گفته ی کارشناس های موسسه لیله القدر اولین کتاب برای همه ی سیر هایی که الان عرض کردم از استاد صفایی همین جناب "رشد " هستش.

شاید اصلی ترین ویژگی کتاب های ایشون چکیده بودن و پرهیز از زیاد نویسی باشه که همین ممکنه از نظر بعضی باعث دیر فهم شدن کتاب ها بشه.

لازم به ذکره چون نوشتار استاد صفایی یه کمی یه حالییه و در اصطلاح "یوزر فرندلی" نیست=> وانگهی از همین کتاب کوچولو اوضاع دستتون میاد که می تونین رابطه برقرار کنید با قلم ایشون یا نه.تو پرانتز بگم که(سخنرانی های این کتاب هم هست ولی به نظر این حقیر کلا مقوله سخنرانی های ایشون با کتابی که به همون اسم چاپ شده خیلی متفاوته و مثل بعضی کتب شهید مطهری نیست که از روی سخنرانی کتاب نوشته شده باشه).

 چون خود ناشر، این کتاب و بقیه کتب استاد را برای دانلود قرار داده مانعی برای دانلود از این لینک نیست ان شا الله.

http://einsad.ir/user_files/works/files/13-%D8%B1%D8%B4%D8%AF.PDF

در پایان چون نویسنده این کتاب در سال 78 فوت شده خالی از لطف نیست که صلواتی هدیه کنیم به ایشون.

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها وعجل فرجهم.

/ 2 نظر / 23 بازدید
م ح ک

سلام آقا کمال متشکر مطمئنی مشکلی نیست دانلود کنیم؟ با این قیمت کتابا اگه اجازه دانلود باشه خیلی خوبه

محمدعلی صدری

سلام برادر عزیزمان، ممنونم